string(10) "/index.php"

Reakce spokojených klientů

foto klienta ze svatby

Michaela a Lukáš Šťastní

S Marianovou prací jsem měla tu čest se setkat již před několika lety, při focení svatby mé sestry a jeho fotky mě naprosto uchvátily.

Je z nich cítit energie, nevšednost, síla okamžiku, vždy krásné světlo, jsou prostě jedinečné a originální. Ne každý fotograf má tuto schopnost, vycítit ten pravý okamžik a tento tak krásně zvěčnit.

Marian však tuto schopnost má a já jej za to obdivuji. Je to skvělý fotograf, který svým neustálým úsměvem a bezvadnými nápady vždy vytvoří perfektní atmosféru na focení. Nelituji toho, že jsem právě Mariana zvolila naším svatebním fotografem.

Pro mě osobně je to PAN fotograf a profesionál v každém směru. Těším se na další spolupráci s ním. Doporučuji na 100%.

Michaela Šťastná

foto klienta ze svatby

Jana a Pavel Hanákovi

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za pěknou slideshow, která nahradí video ze svatby, které jsme neměli. Dále bych chtěla poděkovat za skvělý a profesionální přístup pana fotografa. Díky jeho práci máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Můžu jen doporučit :)

Jana Hanáková

foto klienta ze svatby

Petra a Radovan Lidincovi

S Marianem (s panem fotografem :o) jsme fotili už fotky na svatební oznámení. Měli jsme určitou představu. Chtěli jsme něco netradičního. Fotky byly všechny perfektní. Pomalu jsme se nemohli rozhodnout, kterou použijeme.

Svatební focení probíhalo celý den a užili jsme si při něm spoustu legrace. Marian poradil, doporučil, tak aby byly fotky zajímavé. Když jsme chtěli nějakou "bláznivou" ne zrovna tradiční fotku, nebyl problém.

Díky Marianovi máme na náš svatební den krásnou vzpomínku. Samotné zpracování fotek bylo rychlé a kvalitní. I co se týká svatební knihy, pěkné zpracování přesně podle našich představ.

Tohoto usměvavého a vstřícného fotografa můžeme jen doporučit.

Petra Lidincová

foto klienta ze svatby

Mira a Lucka Matůšovi

Dobrý den,

naši svatbu fotil pan Marian Vaňáč. Je třeba říct (a je to hlavně vidět :-) ) že fotky se nám moc líbily. Líbily se také všem našim známým. To samé bohužel nemůžu říct o jejich svatebních fotkách, které jim fotil někdo jiný. (Mám na mysli kvalitu a vůbec úroveň zpracování.) Nemyslím si, že jsme zas tak fotogenický pár:-)) Dneska si kdekdo koupí zrcadlovku a myslí si že je fotograf, ale není!!! Takže pokud budete na svatbu volat fotografa, dobře si to rozmyslete. Řekl bych že tady na stránkách je vidět kus moc dobré práce.

Mira Matůš