string(10) "/index.php"

Cena za svatební focení

Cena za svatební focení se odvíjí od více věcí. Ideální je, když se sejdeme u mě v ateliéru a vy mi přesně řeknete, jakou byste měli představu a zároveň probereme všechny podrobnosti.
V ateliéru se můžete také přesvědčit o špičkové technické kvalitě fotografií. Nutno říct, že jsem investoval opravdu ne malé částky do profesionální foto-techniky i vzdělání a vždycky se snažím odvést maximálně poctivou práci. Tomu je úměrná i cena. (Zároveň ale nejsem rozhodně nejdražší fotograf v širokém okolí :-)

Celodenní focení zabere sobotu a následují 4 nebo i více dnů práce na úpravách fotek, které se vždy snažím dodat do týdne (maximálně do 14 dnů v případě, že se sejde více zakázek těsně po sobě.)

Fotím spolehlivou profesionální technikou Canon, která dosahuje špičkové kvality snímků i v náročných světelných podmínkách.

Co ode mne dostanete

Z celodenního focení je kolem 400 profesionálně upravených fotografií v plné kvalitě. Uloženy jsou na DVD s potiskem. Z toho je 40 portrétních fotek, kterým při úpravách věnuji naprosto mimořádnou pozornost.

Reportážní fotky jsou jak v klasické barvě tak černobílé. Černobílá vám umožní ponořit se víc do hloubky emocí a pocitů. (Aniž by pozornost odváděly např. rudě červené šaty vaší tetičky...)

Každý portrétní snímek navíc dostanete ještě v několika moderních / retro barevných převodech, které se hodí ke svatebním snímkům a podtrhují celkovou atmosféru.

V ceně máte také 20 tištěných fotografií (obvykle portrétních) 13x18cm. Dá se ale domluvit i na jakýchkoliv jiných profesionálních tiscích v různých formátech.

Dopravu si zajišťuji vlastním autem. V okruhu 20 km od Zlína či Uherského Hradiště je v ceně. (Na větší vzdálenosti je to na individuální domluvě).

Případné umístění fotografií do alba (alba mám na výběr v ateliéru) nebo sestavení fotoknihy je hrazeno zvlášt podle rozsahu práce a časové náročnosti.

Ručím vám za mimořádně poctivou práci, díky níž budete mít opravdu na co vzpomínat u profesionálně upravených fotek plných atmosféry a emocí.